Noclegi Opole

Noclegi w Opolu w moteliku Agro to dogodne warunki pobytu i przyjemny wypoczynek. Prowadzimy działalność w branży usług hotelarskich sukcesywnie od 2000 roku. Pragniemy podkreślić, że naszymi gośćmi są głównie pracownicy ponad 700 firm rezerwujący noclegi Opole podczas podróży służbowej.

Dostępne pokoje (jednoosobowe, dwuosobowe, czteroosobowe) zostały urządzone tak, żeby zapewnić optymalny stopień komfortu osobom zatrzymującym się w moteliku Argo w Opolu. W każdym znajduje się łazienka, internet (WiFi), TV-SAT. Dysponujemy również apartamentem. Na życzenie gości zapewniamy wyżywienie (śniadania, obiadokolacje).

W lecie udostępniamy ogródek, w którym można spędzić czas, jednocześnie delektując się dobrymi smakami, które serwujemy. Zapewniamy przyjazną i życzliwą atmosferę. Decydując się na noclegi u nas, przy dłuższym pobycie jesteśmy w stanie zaproponować korzystne zniżki. Naszymi gośćmi były także osoby z zagranicy (z Niemiec, Austrii, Holandii, Francji), a które to chętnie powracają i zatrzymują się w Opolu w moteliku Agro.

Jeżeli planują Państwo przyjazd zachęcamy do wcześniejszego kontaktu w wygodnej formie: telefonicznie pod numerami 77 457 30 57, +48 603 577 366, +48 883 999 813 lub też pisząć na adres e-mail: biuro@motel.opole.pl. Atrakcyjne ceny za noclegi w Opolu to niewątpliwe duży atut naszej oferty. Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego serwisu na której przygotowaliśmy niezbędne informacje jak sprawnie do nas trafić.

<<Powrót do strony głównej

Kontakt

Motelik Agro
ul. Wrocławska 1a
46-073 Wrzoski k/Opola
Tel.: +48 603 577 366
E-mail: biuro@motel.opole.pl


Czytaj więcej:

Galeria zdjęć
Galeria zdjęć
Galeria zdjęć